Letní tábory na Doctrině

27. 8. – 31. 8. 2018

1. – 5. třída

chci vědět víc
Na všech táborech ZŠ Doctrina je pro žáky zajištěno občerstvení formou oběda, dvou svačin a pitného režimu. V ceně táborů jsou také všechny vstupenky a jízdné.

English in motion

10. – 14. 7. 2017 – 2. – 4. třída

English in motion staví na oblíbeném divadelním týdnu, který nyní rozšiřujeme o pohybové aktivity s panem učitelem Janem Caltou. Žáci se setkají s přirozenou anglickou komunikací jak s rodilou mluvčí, tak i mezi sebou. Angličtina je komunikační jazyk týdne. Nemusíte se bát, že by se děti nedovolaly česky o pomoc, u všech aktivit bude i český učitel anglického jazyka.

Žáci si spolu s Chiarou a Jitkou připraví divadelní představení, které rodičům na konci týdne odehrají. Budou také vyrábět masky, kostýmy a doplňky. Naučí se tak komunikovat přirozeně a prakticky. Odpoledne budou  žáci trávit s Honzou, kdy si zahrají spoustu her a aktivit v anglickém jazyce, ve kterých si procvičí praktickou konverzaci. Odpoledne se zaměří na slovní zásobu s hlavními tématy: lidské tělo, pohyb, sportovní hry… Na žáky čekají anglické rozcvičky s popisy pohybů a částí těla, pohybové hry na rozvoj, koordinačních a pohybových schopností dětí. Veškeré instruktáže budou v anglickém jazyce.

Exkluzivní přihlašování žáků ZŠ Doctrina

Do 3. 4. 2016 mají žáci Doctriny jedinečnou možnost se zaregistrovat dříve než široká veřejnost. Od 4. 4. 2016 se letní tábory nabídnou široké veřejnosti.

English week

10. – 14. 7. 2017 – 5. – 9. třída

Na English week se žáci setkají s přirozenou anglickou komunikací jak s rodilým mluvčím, tak i mezi sebou. Angličtina je totiž komunikační jazyk týdne. Ale nemusíte se bát, že by se děti nedovolaly česky o pomoc, naši rodilí mluvčí rozumí česky.

Chris si pro žáky připravil spoustu zajímavých činností, které jsou speciálně vybrané pro věkovou skupinu druhého stupně. Čeká je výlet do okolí, hry a také například filmový a seriálový projekt. Prostě vše co je dnes in a o čem bude žáky bavit komunikovat. Samozřejmě v angličtině.

Zážitkový týden

28.8. – 1. 9. 2017 – 1. – 5. třída

Zakončete letní prázdniny stylově a s kamarády. Na Doctrině pro vás chystáme  soutěže, hry, tvoření, výlety a třeba také jízdu na tobogánu. Těší se na vás paní vychovatelky s nabitým programem ve známém prostředí školy Doctrina.

V ceně tábora jsou pro všechny zajištěny svačiny, oběd, pitný režim, ale také jízné a vstupné.

CO SE U NÁS DĚJE

AKTUALITY

Naši žáci se rozhodně nenudí. Doctrina je aktivní součástí dění v Liberci a pravidelně pořádá zajímavé akce, na kterých jsou všichni vítáni.

PŘEJÍT NA KONTAKTY