INFORMACE PRO UCHAZEČE

ZÁPIS

Dovolujeme si Vás pozvat k zápisu na ZŠ Doctrina v úterý 4.dubna 2023 v rozmezí 13:30 – 18h. Odkazem níže si zarezervujete konkrétní čas a vyplněním formuláře se urychlí potřební administrativa, vygenerují se potřebné dokumenty (následně je mailem obdržíte k nahlédnutí, u zápisu budou vytištěné, připravené k podpisu). Děti prochází jednotlivá stanoviště a s rodiči u kávy projdeme potřebné dokumenty k podpisu.

REZERVACE ČASUFORMULÁŘ

ZÁPIS

4. duben 2023

Den otevřených dveří

Proběhne 1. listopadu od 9.00 do 15:00

Uvidíte, jak vypadá běžný den ve škole, kde je vzájemný respekt a budování pozitivního vztahu ke vzdělávání na prvním místě. Den otevřených dveří se koná na hlavní budově školy ZŠ Doctrina Na Perštýně 404, Liberec 4.
Stavte se nasát atmosféru, promluvit si s vyučujícími, prohlédnout si školu, nebo zjistit vše, co Vás zajímá, přímo od ředitele.
Dveře budou samozřejmě otevřeny i ve třídách. Můžete tedy směle vstoupit a zjistit, jak probíhá výuka jednotlivých předmětů.
Svého školáka či předškoláka vezměte klidně s sebou.

NÁBOROVÉ DNY

Náborové dny proběhnou 11. 2. 2023 (so dopoledne) a 15. 2. 2023 (st odpoledne). Jedná se o „zápis nanečisto“, po němž rodičům poskytneme zpětnou vazbu o možnostech přijetí. Můžete přijít kdykoliv v uvedených časech, děti prochází jednotlivá stanoviště a pro rodiče pořádáme informační posezení u kávy. Současně probíhá prohlídka školy.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na tel.: 485 104 615 (Po-Pá, 8-16h) či email: info@doctrina.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu.

PŘEDŠKOLÁK – kurz je již plně obsazen

Nabízíme Vám přípravný kurz pro předškoláky jehož náplní je příprava na budoucí školní docházku (dle desatera pro děti předškolního věku). Tento kurz pomůže Vašemu předškolákovi s přípravou na náročnou školu a pomůže navázat nové sociální vazby mezi budoucími spolužáky. Předškoláka připravíme na přijímací proces do první třídy, doporučíme a navrhneme, jak dítě připravit na školní docházku bez stresu a to i díky osobním konzultacím s paní učitelkou.

Kdy:
Předškolák začíná v pondělí 7. 11. od 15:30
Po každé lekci 15 minut konzultace pro rodiče

Kde:
ZŠ Doctrina – U Jánského kamene 587/1, Liberec 4, 460 01

Kapacita:
12-16 žáků

Čas:
60 minut

Registrace bude spuštěna v průběhu října.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Proběhne 4. dubna 2023. Učitelé s dětmi cca 20 minut prověřují předpoklady pro úspěšné zvládnutí našeho vzdělávacího programu. Rodiče potřebují občanský průkaz a rodný list dítěte.

IMATRIKUACE

Proběhne v prostorách Liberecké radnice v úterý 7. června od 17 hodin.

NÁBOR STUDENTŮ

  • Škola vede průběžně databázi zájemců.
  • Na začátku školního roku ředitel školy stanoví termíny dnů otevřených dveří a náborových dnů.
  • O termínech náborových dnů škola informuje na webových stránkách, prostřednictvím letáků a plakátů v libereckých mateřských školách.
  • Při náborových dnech učitelé probírají s dětmi úkoly  z „Desatera předškoláka“ – školní zralost dětí, jejich znalosti, schopnosti, vytváření sociálních vazeb, samostatnost, …
  • Zápis do 1. ročníku se koná první týden v dubnu.
  • Během dalších měsíců škola organizuje seznamovací akce pro budoucí prvňáčky.

JAKÝ JE PRŮBĚH PŘIJÍMÁNÍ?

Na naší škole bereme nábor a přijímání prvňáčků, jako velmi významnou událost. Proto vždy během roku pořádáme několik setkání se zábavným programem, díky kterým se mohou děti seznámit se svými budoucími spolužáky a s prostředím, které je čeká. Na závěr jsou tato setkání zakončena slavností imatrikulací.

Kritéria přijetí k zápisu.

Smlouva o studiu na ZŠ Doctrina

Nemůžete přijít na nábor či den otevřených dveří? Domluvte si s námi individuální termín.