ZAPLOUVÁME! (5. tř.)

Tímto výkřikem započali páťáci svůj stmelovací kurz. Vydali se do rozbouřených vod oceánů, kde je čekalo nejedno dobrodružství. V Atlantickém oceánu poznávali novou třídní učitelku. V Tichém oceánu zkoušeli nastavovat pravidla třídy. V Jižním ledovém oceánu jsme odhalovali „strašáky“ 2.stupně. V Indickém se seznamovali s  novými učiteli 2. stupně. A nakonec v Severním ledovém poznávali sami sebe a naší samostatnost. V překrásném prostředí harrachovské divočiny jim se vším pomáhali ambasadoři, a tím si získali velmi cenné kamarády z devátých tříd. Legrace bylo víc než dost. Došlo i na očekávanou a tajuplnou noční stezku, kterou zakončili jak jinak než zpěvem u ohně. Všichni námořníci plavbu zdárně přežili, někteří překvapili sami sebe a jiní v sobě našli silné stránky, o kterých nevěděli. Doufáme, že se s co možná největší chutí těší na celoroční proplouvání pátým ročníkem. Přejme jim štěstí a sílu.

Fotografie najdete tradičně v galerii.