ZÁPIS 2021

Tato stránka Vám pomůže projít přípravou na zápis 2021 formou videohovoru.

REGISTRACE K ZÁPISU

Pod odkazy níže se můžete zapsat do volného času a místnosti v den, který Vám na zápis 2021 nejvíce vyhovuje. Pokud čas a místnost zapomenete, odkaz tady bude stále až do konce zápisů.

Místnosti pro zápis 2021

Připojujte se, prosím, přesně ve Vámi vybraném čase. Videohovor bude trvat cca 20 minut.

Prosíme rodiče pouze o technickou výpomoc při spouštění videohovoru. Samotný rozhovor ponechte na svém dítěti a učiteli. Pomůžete nám tím vytvořit objektivní hodnocení Vašeho předškoláčka.

Technická podpora při potížích s připojením: 608 033 287

Nutné přihlášení soukromým účtem Google (tzv. Gmailem)

Místnost – Zápis 1

Připojit

Místnost – Zápis 2

Připojit

Místnost – Zápis 3

Připojit

Místnost – Zápis 4

Připojit

JAK SE NA ZÁPIS PŘIPRAVIT

1

KOMFORT PRO VAŠE DÍTĚ

Pro nejlepší pohodu Vašeho potomka při zápisu, si přichystejte notebook nebo stolní počítač s webkamerou a reproduktory. Pro videohovory doporučujeme využít prohlížeč CHROME, u ostatních nemůžeme zaručit 100% funkčnost. Prohlížeč si můžete stáhnout ZDE.

V případě nouze, lze využít tablet nebo mobilní telefon. Vzhledem k menší obrazovce, nebude mít Váš potomek takový komfort při videohovoru. V tomto případě je nutné stáhnout aplikaci Meet od společnosti Google. Aplikace je dostupná pro iOS i Android.

2

TEST KAMERY A MIKROFONU

Pod tlačítky výše (místnost 1 – 4) naleznete velice přívětivé rozhraní Google Meet, které obsahuje pouze ty nejpotřebnější ovládací prvky. Před vstupem na samotný zápis si můžete vyzkoušet funkčnost své kamery a mikrofonu. Nutností je mít založený svůj soukromý Google účet (gmail) a před videohovorem být na něj přihlášen. 

Pokud Vám kamera nebo mikrofon nepracuje správně, napište nám na e-mail turcik@doctrina.cz a můžeme  se pokusit společně před zápisem vše vyřešit. V čase zápisu můžete využít telefonní číslo 608 033 287, jako rychlou technickou pomoc.

Důležité je i správné umístění kamery, pokuste se, aby byl vidět najednou pracovní prostor Vašeho dítěte i jeho obličej. Je pro nás důležité vidět, jak předškolák například kreslí, ale také, jak se u zápisu cítí.

V den zápisu mějte připravené ořezané pastelky základních barev a papír na kreslení.

Děkujeme

3

PŘIPOJENÍ V DEN ZÁPISU

Stejně jako teď i v den zápisu najdete na této stránce nahoře odkazy přímo do Vašich místností. V registrační tabulce jste si vybrali čas Vašeho zápisu a číslo místnosti. Ve Vámi vybraném čase stačí kliknout na tlačítko místnosti. Zobrazí se Vám testovací stránka pro Vaši webkameru a mikrofon. Pokud se vidíte, můžete požádat o připojení. Jakmile vyučující Vaši žádost přijme, uvidíte se s ním již živě.