Doctrina po šesté v Anglii

Již po šesté vycestovali žáci z Doctriny do Anglie, tentokrát na jih, do Hastings a Eastbourne.

Čtyři noci jsme byli ubytováni v anglických rodinách, kde měli žáci  možnost poznat život v Anglii na vlastní kůži.

V bohatém programu nechybělo tentokrát i vyučování angličtiny v anglické škole. Celkem jsme se učili devět hodin po dobu tří dnů, vždy dopoledne. Odpolední program byl více než nabitý. Navštívili  jsme přímořská letoviska a samozřejmě Londýn se všemi svými památkami a významnými historickými místy.

Ještě nikdy jsme necestovali v prosinci a příjemně nás překvapilo počasí, až na silnější vítr jsme měli teplo a hlavně bez deště. Nadšení a dobrá nálada nás tak provázela po celou dobu návštěvy.

IMG_1493OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_1393IMG_1506IMG_1570IMG_1426