V únoru proběhnou náborové dny nových prvňáčků

Zveme vás na náborové dny nových prvňáčků. Ve středu 7. 2. od 14:00 do 17:30 a v sobotu 17. 2. od 9:00 do 11:00 vás i vaše ratolesti rádi přivítáme v ZŠ DOCTRINA.
Pobavíme se o vzájemných očekáváních a zjistíme, jak si dítě vede v rámci připravenosti na školní docházku.

Jedná se o určitou formu „zápisu na nečisto“. Děti budou procházet jednotlivá stanoviště a hravou formou plnit zadané úkoly. Naši pedagogové budou posléze hodnotit jejich připravenost z hlediska kritérií stanovených pro přijetí do 1. třídy základní školy Doctrina.

S rodiči si u šálku kávy pohovoříme o možnostech vzdělávání, kritériích přijetí i výhodách, které jako soukromá škola můžeme nabídnout. Během února budeme oslovovat vybrané účastníky s pozvánkou k zápisu do 1. třídy, který proběhne 6. 4. 2018.

Těšíme se na vaši návštěvu.