Učíme se učit,

takto zněl název našeho tematického dne. Až z  Náchoda za námi přijela lektorka Petra, která nám ukazovala různé strategie, jak se učit a zapamatovat si věci. Protože už víme, že ke správnému učení přispívá také pohyb, měli jsme možnost zahrát si nejrůznější hry, a že u nich byla zábava! Víte, jak například vypadá taková „pětinožka“? Že ne?! Mrkněte na fotky.

Odpoledne jsme se hodně věnovali třídnímu kolektivu a vztahům mezi námi. Večerní program odstartovala hostina, na kterou přišli žáci z 9. ročníku. Zodpověděli nám nejrůznější otázky a připravili si pro nás skvělý večerní program. Sardinky, schovka, hudební kvíz, kahoot… dokonce jsme od nich všichni dostali malý dárek. A co by to bylo za párty, kdyby nevyvrcholila diskotékou. Pokud chcete nasát atmosféru z našeho tematické dne – pojďte na fotky

Vaše pětka.