Tematické kurzy Skills Builder

Pro začátek nového pololetí si tým lektorů Skills builder připravil pro starší doctríňáky tematické kurzy zacílené na měkké dovednosti ušité jednotlivým třídám na míru.  Pátá a šestá třída se zaměřovala na Dobronautí den … dobro v nás v kolektivu, dobro v těle. Vše protkané detektivním příběhem. Sedmá třída se věnovala digitálnímu wellbeingu dětí. Osmáci cílili na ženský a mužský princip. Jedinečnost, potenciál zvládání stresu bylo tématem pro naše devítky. Na kurzech se vystřídala více než desítka lektorů. Celý program byl vždy propojen se společnou přespávačkou ve škole. Tyto aktivity fungující jako prevence patologických jevů jsou pravidelnou součástí osobnostní výchovy na naší škole. Věříme, že nese své ovoce a plody odvedené práce budou žáci sklízet sklízet ještě dlouho po tom co opustí Doctrínské brány.

Fotky jsou k vidění v galerii.