Stolní tenis zlato a bronz z kraje!!!

7. prosince  se uskutečnilo krajské finále družstev ve stolním tenise v hale SKST Liberec.

ačkoliv naše škola vlastní pouze venkovní stoly, hluboké pinpongové kořeny přetrvaly i přes covidové období. Důkazem budiž velký počet účastníků v nominačním turnaji, na který se dostavilo více než třicet žáků. Z nominačních bitev vzešla dvě tříčlenná družstva chlapců, v mladší kategorii do sedmé třídy to byli Vojta Voplakal, Jára Rengl, Vláďa Zachariev. Mezi staršími chlapci šlo o Lojzu Kočího, Šimona Tomáše, Domču Cesara. Do týmu dívek se kvalifikovaly Lana Jakimičová a Áďa Cermanová.

Mladší chlapce dotáhl, celým turnajem neporazitelný páťák, Vojta Voplakal k bronzu. A Dívky nepoznaly hořkost porážky vůbec, což jim vyneslo historický úspěch v podobě zlatých medailí z krajského finále. Škoda, že letos díky nedostatku peněz v rozpočtu pro sport a školství nezbylo na republikové finále, kam by se jinak děvčata probojovala.

Blahopřejeme a již nyní těšíme se napřesrok.

Fotky najdete v galerii.