Stmelovací kurz 2020

Na Doctrině jsme zvládli opět uspořádat oblíbenou kratochvíli – stmelovací kurzy. Žáci při nich tráví den a noc nabitý aktivitami společně se svým třídním učitelem pro nastartování kolektivů. První až čtvrtá třída řešila environmentální témata s oblíbeným týmem Tryskounů.  Žáci od šestky až po osmičku testovali únikovou hru – kde se obšírně dotkli náročného tématu kyberšikany. Tým profesionálů cílil aktivity na věk a specifické požadavky jednotlivých kolektivů. Chvíle plné zážitků, ponaučení i nových dovedností si odnáší každý, věříme, že více stmelený, kolektiv doctríňáků do toho školního roku. Těmito aktivitami dlouhodobě posilujeme kvalitu kolektivů napříč celou školou a vynaložené úsilí se nám bude vracet v průběhu příštích dnů, týdnů i měsíců.