Škola v přírodě na Benecku

V úterý 9.5. se vydalo 90 našich nejmenších DOCTRIŇÁKŮ s osmi pedagogy společně na Benecko užít si školy v přírodě.

První den nás přivítalo nádherné horské počasí plné sluníčka. Po vybalení a zabydlení se v našich pokojích jsme vyrazili ven poznat více okolí našeho hotelu, poznat se ještě více navzájem, ale hlavně se na nás přišli podívat horští skřítci Lesana s Lesánkem, aby nám předali horské deníčky. Hra střídala hru a společný čas nám rychle plynul a tak jsme se ani nenadáli a byla večeře – ŠPAGETY! Pan kuchař je opravdu kouzelník a o žaludky našich dětí se stará opravdu velmi pečlivě. Po večeři jsme při hře – přístavy – procvičili naši finanční gramotnost a pak už zbyl jen čas na hygienu, zápis zážitků do deníčku a dobrou noc od našich učitelů.

Druhý den začal výbornou snídaní, která nabídla dětem mimo jiné i krupicovou kaši. Dopoledne jsme se kreativně učili vevnitř i venku v přírodě. Odpoledne jsme se prošli Krkonošským národním parkem k nedalekým cílům, kde jsme si společně zahráli hry zaměřené na ekologii. Po večeři jsme ještě vyzkoušeli náš postřeh a po celém dnu jsme se zachumlali do peřinek a nechali si zdát něco přírodně krásného.

Fotky si můžete prohlédnout zde:

1.den

2.den

3.den