Sběr s Panem Popelou

Po delší covidové odmlce přišel čas na připomenutí si důležitosti třídit odpad. Školní parlament vyhlásil tedy tradiční Den s Panem Popelou. Doctríňáci se činili a nanosili do školy, či ve škole vytřídili, více než jedenáct metráků starého papíru. Výtěžek bude věnován na naší adopci na dálku. Jsme rádi, že papírem přispěli doctriňáci ze všech ročníků, nesmíme zapomenout na přičinlivé zaměstnance a všechny, kteří ve škole poctivě třídí odpad, ten posléze končí v kontejnerech přistavovaných při podobných akcích. Faktem však je, že v mezitřídní soutěži zvítězili třeťáci a sedmáci z áčka, kteří se zapojili v nejhojnějším počtu ze všech zúčastněných tříd a odnesli si tedy zaslouženou fair trade čoko odměnu.

Ještě jednou díky všem a třiďte odpad…má to smysl💪.