RECITAČNÍ PŘEHLÍDKA

Dne 5. února se naše škola stala svědkem jedinečné události, která zahřála srdce všech přítomných. Odpoledne se konala recitační přehlídka, na které naši žáci představili své umělecké dovednosti a talent při interpretaci literárních textů.

Děkujeme všem za úžasnou atmosféru a gratulujeme všem účinkujícím ke skvělým vystoupením!

Umístění:1. kategorie (2. a 3. třída): 1. místo David Pluhař, 2. místo Daniel Cociňa, 3. místo Petr Skrbek2. kategorie (4. a 5. třída): 1. místo Kateřina Endrychová, 2. místo Barbora Zajícová, 3. místo Luisa Kureš3. kategorie (6. a 7. třída): 1. místo Jakub Josífek, 2. místo Madlen Klabanová, 3. místo David Stárek4. kategorie (8. a 9. třída): 1. místo Anna Pravcová, 2. místo Andrea Matějíčková, 3. místo Zuzana Karvayová

– první postupují do okresního kola, které se uskuteční pro 1. a 2. kategorii 8. března, pro 3. a 4. kategorii 7. března v DDM Větrník. Ti, co obsadili 2. místo jsou náhradníci, ale očekáváme, že k vystoupení budou také pozváni.

Při reprezentaci školy budeme držet palce!

Fotky najdete v galerii.