Prvňáčci Doctriny a jejich 3x poprvé

Teprve včera (1. září) přivítala Doctrina své nové prvňáčky a Ti už mají za sebou nejen svůj první školní den, ale i svou první společnou fotku na titulní straně Libereckého deníku. Někteří během krátkého prvního dne zvládli dát ještě svůj první krátký rozhovor do libereckých novin. Do třetice všeho prvního dnes prvňáčky navštívili jejich patroni ze sedmé třídy. Patroni se přišli nejen seznámit, ale také si každý patron vzal pod svá „ochranná křídla“ jednoho z prvňáčků. Následující tři roky je teď čekají různé společné akce a výlety, na kterých se blíže poznají. Prvňáčci tak získají nejen nové kamarády, ale především se tak vytváří pomyslný most mezi prvním a druhým stupněm základní školy, což pomáhá vytvářet pozitivní rodinnou atmosféru, na které si Doctrina velice zakládá. První společná akce s patrony čeká na prvňáčky už v pondělí 5. září, kdy proběhne společné památeční focení.

 

Jak takový první den vypadá se můžete podívat v galerii. A na co se prvňáčci do školy nejvíce těšili, si můžete přečíst na titulní straně dnešního Libereckého deníku.

 

02_09_2016_SV_LIBER_1_c4ccea6b95_001