Přespolní žně

Doctrinské přespolní žně po roce a půl došlo opět k možnosti měřit síly ve sportovním klání v meziškolních soutěžích. Touto příležitostí se stala tradiční akce – Okresní finále v přespolním běhu družstev. Ve čtyřech kategoriích se utkalo více než 200 běžců a běžkyň. Využili jsme možnosti postavit družstvo do každé kategorie. Jelikož se u nás nezahálelo ani za „covidu“ všechny týmy byly velmi úspěšné a odnesly si po právu za předvedenou dřinu cenné kovy. Doctrina se stala jedinou školou, která brala cenný kov v každé kategorii, tedy každý z jedenadvaceti závodníků, kteří vyrazili z našeho krásného školního dvora dnes v 7:40 se vracel po dvanácté hodině s blyštivým přívěskem na krku ;-) Dvě družstva postoupila do kraje, kde se určitě poperou o slušný výsledek. Blahopřejeme a těšíme se na další jistě příjemné novinky z přespolí :-)

Výsledky:
2. místo – kategorie starší žactvo dívky Fixová Áňa, Jakimičová Lana, Karvayová Káťa, Molnárová Amča
2. místo – kategorie mladší žactvo chlapci Slavík Kuba, Sůra Denis, Filo Petr, Berka Tedy, Jurakov Míra
3. místo – kategorie starší žactvo chlapci Plšek Matěj, Brabec Ondra, Deimling Harry, Bohun Seba, Reiser Tonda
3. místo – kategorie mladší žactvo dívkyTomášová Sára, Karvayová Zuza, Molnárová Viky, Dlouhá Terka, Fixová Majda, Cinkánová Emča

Fotogalerii najdete zde.