Přespolní bronzové zlatochvění

Po roce se opět sešel výkvět libereckého okresu na klání v přespolním běhu družstev. „Malinkatá“ Doctrina postavila týmy ve všech kategoriích a vůbec se neztratila. Naši starší hoši zdecimovaní nemocemi a zraněními se statečně prali se dvěma téměř dvoukilometrovými okruhy v náročném terénu… lezlo se i přes balvany a o blátíčko nebyla nouze… prostě správný přespolák. Nakonec skončila omlazená sestava na pěkném šestém místě tedy v polovině startovního pole. Trochu smůly měla mladší děvčata, která skončila těsně pod stupni vítězů. Mladší chlapci si za svůj heroický výkon vyběhli bronzové medaile. Největšího úspěchu však dosáhla starší děvčata, která potvrdila vysoké ambice a jasně zvítězila a postoupila tak do krajských bojů, kde jim budeme držet palce. Individuálně se zaskvěl Kuba Slavík na druhém místě a nedostižná Anička Fixová. 

Fotky najdete v galerii.