Předškoláci Doctriny se potkali již podruhé

V úterý 10.5.2016 se již podruhé setkali předškoláčci základní školy Doctriny. V rámci předmětu dramatická výchova si žáci pro předškoláky přichystali představení „O statečném krejčíkovi“. Jak byly děti vtaženy do děje si budete moci prohlédnout ve 3. díle zpravodajství televize Doctrina #DTV. Dále pro předškoláčky přichystala jejich budoucí paní učitelka Martina Křivancová soutěžní odpoledne. Všechny soutěže byly laděny do příběhů s pejskem a kočičkou. Tyto dvě postavy bodou totiž prvňáčky provázet celým prvním rokem základní školy.  Na školní zahradě měli možnost např. uvařit dort podle známého receptu, zašívali pejskovi kalhoty, zpívali smutné kočičce písničku nebo malovali zástěrku. Za každý splněný úkol pak dostali svíčku na svůj dort. Po naplnění  dortu svíčkami obdrželi předškoláčci od pejska a kočičky sladkou odměnu.

 

Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout v galerii.