Pozvánka na Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Během posledního říjnového pondělí (30. 10. 2017) zůstávají dveře Základní školy Doctrina všem otevřeny a to v době výuky: 8:30-13:00. Uvidíte, jak vypadá běžný den ve škole, kde je vzájemný respekt a budování pozitivního vztahu ke vzdělávání na prvním místě. Den otevřených dveří se koná na hlavní budově školy ZŠ Doctrina Na Perštýně 404, Liberec 4.
Stavte se nasát atmosféru, promluvit si s vyučujícími, prohlídnout si školu, nebo zjistit vše co Vás zajímá, přímo od ředitele.
Dveře budou samozřejmě otevřeny i ve třídách. Můžete tedy směle vstoupit a zjistit, jak probíhá výuka jednotlivých předmětů.
Svého školáka či předškoláka vezměte klidně s sebou.

Na dni otevřených dveří se také můžete blíže informovat o kurzu JÁ PŘEDŠKOLÁK. Jeho cílem je hravou formou připravit děti předškolního věku na školní režim. Kurz začíná 6. 11. a navštěvovat jej lze až do června. Den otevřených dveří. Bude probíhat vždy v pondělí od 16:00, přímo v budově školy.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na tel.: 485 104 615 (Po-Pá, 8-16h) či email: info@doctrina.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu.