Postup do okresního kola v celostátní soutěži Finanční gramotnost

Po několikaleté odmlce se vrátila celostátní soutěž Finanční gramotnost a my jsme u jejího obnovení nemohli chybět. V soutěži jsme se každoročně dostávali přes okresní a krajské kolo do celostátního finále. Nejednou jsme si odnesli i krásné ceny za první místa v ČR. Do soutěže se letos zapojili jak žáci pátých tříd tak i deváťáci. Jména postupujících žáků do okresního kola již známe a budeme jim začátkem února držet palce. Těm nejlepším ze školního kola gratulujeme.

 

 

Za páté třídy postupují:

1. Petr Filo

2. Tereza Dlouhá

3. Martin Žalud

náhradníci

Valerie Daňková, Terrence Thomas Ngwena, Zuzana Karvayová

 

Za deváťáky postupují:

1. Klára Machačková

2. Anna Knoblochová

3. Šárka Jakubcová

náhradníci

Laura Levko, Kamil Mareš, Adam Vrbica