Podpora pro Klokánek

Třetí ročník naší podpory pro Klokánek v Hostivicích. Přidejte se prosím k nám a podpořte dobrou věc.

Již dva roky po sobě jste dokázali, že Vám není lhostejný osud dětí v Klokánku. My si Vaší pomoci velmi ceníme, a tak i letos pořádáme
charitativní sbírku pro Klokánek v Hostivici.

I v tomto roce sbírku zastřešuje paní hospodářka Chocová. Letos by v Klokánku nejvíce uvítali drogistické zboží pro miminka i starší děti (jednorázové plenky různých velikostí, vlhčené ubrousky, sprchové gely, krémy, šampony, zubní kartáčky i pasty…) a úklidové prostředky (na mytí nádobí a podlah, hadry, prášky na praní…). S velkým vděkem převezmou také pěkné obnošené oblečení či zachovalé hračky. Pokud budete chtít, můžete splnit i konkrétní Vánoční přání některého z dětí či tet – naleznete je na stránkách www.klokanekhostivice.cz

Přispět můžete také jakkoliv vysokou finanční částkou, tu v Klokánku použijí na další etapu opravy střechy.
Pokladnička bude k dispozici v kanceláři školy a na Vánočním jarmarku pořádaném školní družinou a klubem. Všechny dary můžete nosit na sekretariát školy do 14. 12. 2017. V pátek 15. 12. 2017 je paní Chocová osobně odveze do Klokánku.

Za jakoukoliv Vaši pomoc Vám předem velmi děkujeme
a přejeme krásný předvánoční čas.