Opět vám přinášíme zprávy z atletiky, královny sportu!

Je to tak, dnes v Turnově to byla opravdu podívaná. Přijeli jsme bojovat o postup do republikového finále ve čtyřboji hned se dvěma holčičími týmy – staršími i mladšími žákyněmi. Padaly osobní rekordy, úžasné výkony i nadávky za zpackané pokusy ;-) Celkově si ale holky vedly vskutku výborně, obsazovaly v každé disciplíně vysoké příčky.

Starší žákyně – Viky Molnárová, Anička Košková, Zuzka Karvayová, Míša Chocová a Marika Janská (tu jsme takticky trochu postaršili)  nakonec vybojovaly celkové zlato a postup na republiku do Holešova (u Zlína)!

Mladší žákyně ve složení Šája Pelantová, Majda Fixová, Týna Berková, Míša Kulhavá a Ema Cinkánová si nejprve dle pořadatelů stouply na druhou příčku celkového pořadí. Ovšem pak jsme aplikovali do praxe své matematické dovednosti a bylo nám jasné, že bodové hodnocení úplně nesedí. Ukázali jsme svůj smysl pro fair play a stříbrné medaile vyměnili s holkami ze Železného Brodu za jejich bronzové. Pro nás tedy 3. příčka, i když fotky vypadají na příčku druhou. 

Vyhlášené byly také individuální výkony. Tady jsme za starší měli absolutní vítězku Zuzku a třetí Viky! V mladších se na 2. stupínku blýskla Fixka!

Holky, gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy!

P.S.: Poděkování patří také rodičům, co nás dnes do Turnova odvezli, a také panu Karvayovi za trenérské vedení zejména starších holek!

Fotky najdete v galerii.