Na běžkách – doba bronzová

dvojkové datum 22. 2. 2022 bylo prý pro mnoho párů příležitostí nezapomenout datum svatby ;-) Doctrínští běžkaři snad také nezapomenou, jak se v tento den vydali těžit bronz do blízkého Bedřichova, legendární Mekky běžeckého lyžování, na sdružené přebory pro Jablonecký a Liberecký okres. Po dlouhé době se jednalo o první příležitost si zasportovat. Síly se měřily v družstvech a oceňováni byli i jednotlivci. Na nepopulární brambory si ve svých závodech sáhli Kuba Slavík a Matěj Endrych. Naším nejúspěšnějším závodníkem v individuálním hodnocení byl třetí Harry Deimling. Bronzové medaile pro sebe vybojovala družstva mladších dívek a stejně tak i mladších chlapců. Nic by se ovšem nepodařilo uskutečnit bez obětavé pomoci rodičů, a to konkrétně manželů Slavíkových, paní Deimlingové a paní Endrychové, kterým patří velké díky. Věřme, že doba se bude více umoudřovat a podobných příležitostí přibude.
Úspěšná sestava:
mladší dívky: Sára Tomášová, Kiki Kerelová, Verča Endrychová, Viki Molnárová.
mladší chlapci: Kuba Slavík, Tom Koňas, Šimon Tomáš, Tadeáš Berka

Fotogalerii najdete zde.