Doctrina

Letní příměstské tábory 2017

Doctrina pro Vás opět připravila několik letních příměstských táborů. V týdnu od 10. do 14.7. máme připraveny dva anglické tábory. Pro mladší (2. až 4. třída) je zde tábor English in motion rozdělený na dva nosné pilíře. Jedním je divadlo a druhým pohyb. Na žáky se bude těšit rodilá mluvčí Chiara a čeští učitelé angličtiny Jitka a Honza. Pro starší (5. až 9. třída) máme přichystán zážitkový týden s rodilým mluvčím Chrisem. Čeká na ně mnoho aktivit ve škole i mimo ni. Více informací a registraci najdete na stránce ZSDOCTRINA.CZ/TABOR.

Pro nejmenší jsme na konci prázdnin 28.8.-1.9. opět přichystali zážitkový týden se školní družinou. Připraveny jsou výlety, tvoření i bazén. Užijte si konec prázdnin se svými kamarády ze školy. Více informací a registraci naleznete na ZSDOCTRINA.CZ/TABOR.