Doctrina základní škola liga proti rakovině

Kytičkový den – vyprodáno

Ve středu 11.5.2016 se Doctrina proměnila v louku měsíčku lékařského. Rodiče a žáci mateřské a základní školy si mohli pořídit kytičku, která již 20 let symbolizuje pomoc při boji proti rakovině. Letošní rok se mohli poprvé projektu účastnit i základní školy. Této nové možnosti využila paní učitelka Petra Šilhánová a celou akci zorganizovala. Dobrovolníci z 8. třídy, kteří kytičky nabízeli, úspěšně prodali všech 350 kusů, které si škola objednala, a pro organizaci Liga proti rakovině vybrala 8200 Kč. Průměrná cena, za kterou byla prodána 1 kytička je 23,40 Kč.

Děkujeme všem, kteří se tohoto dne zúčastnili ať koupí kytičky nebo jako dobrovolníci.

 

Dobrovolníci:

Daniela Plaskurová
Pavla Cinkánová
Václav Roženský
Jasmine Seppová
Lucie Vlčková
Markéta Kosejková
Anna Červeňová
Barbora Musilová
Berenika Škaloudová
Simona Hlavatá