Krajští fotbaloví vícemistři z Doctriny

Úžasné stříbro na krajském finále v Zákupech vybojovali 27. dubna naši fotbaloví reprezentanti. Tým s fotbalovými dovednostmi, fakticky však složený z jednoho registrovaného fotbalisty, orientačního běžce, parkouristy, dvou běžkařů a třech házenkářů dosáhl malého zázraku, když v Libereckém kraji nestačil pouze na jablonecké z fotbalové ZŠ Mozartova. Třetí skončili urostlí chasníci z Rovenska pod Troskami. V týmu panovala od prvních zápasů dobrá nálada, na hřišti hráči neváhali makat jeden za druhého a ani za nepříznivého stavu nic nevzdávali. Společnou radost si kluci notně užívali i na zpáteční cestě z dějiště triumfu, dalekých Zákup, vše i přes náročnost dokládající občasné křeče;-)
Týmu skládáme VELIKÁNSKOU poklonu a přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích
Složení týmu:
Dan Novák, Fanda Volšík, Jéňa Málek(K), Filip a Michal Housovi, Tonda Kočí, Michal Vogt, Matěj Kružík, Martin Kozubík a hrdý trenér Alois Javůrek