Jdeme do okresního finále –  McDonald’s  cup

Naše reprezentace 4.a 5. tříd v nejpopulárnější hře světa zopakovala po dvou letech nebývalý úspěch, když dokázala zvítězit v nabité základní skupině, opanovat semifinále a postoupit tak mezi nejlepší týmy okresu. Přísný klíč pustil do finále ze třech desítek týmu pouze trojici nejsilnějších.  Naši reprezentanti mají tedy jistotu medaile. O tom z jakého kovu bude se rozhodne 10. května ve Vratislavickém areálu Na Rozcestí. Úspěšné sestavě budeme držet palce. Ve vzduchu visí i postup do dalších kol. Uvidíme jak si s touto výzvou, kterou jsme v mladší kategorii v minulosti zvládli, naši borci poradí.

Úspěšná sestava:Noe Gebre Selasie, Tommy Rudolf, Honza Černý, Hynek Javůrek, Miki Beneš, Luky Molnár, Kačka Endrychová, Lily Skálová, Luky Čančík, Luke Jakimič, Kuba Košek