Jazykově-poznávací pobyt ve Velké Británii

Po vyčerpávající cestě jsme si prohlédli Shakespearův Stratford ze všech stran: rodný dům, další Shakespearovy nemovitosti, muzeum, pomník, divadlo a jeho rodinný hrob. Všichni jsme v pořádku a zdravíme do Liberce.

Fotky z univerzitního Oxfordu, kde bude většina žáků Doctriny pokračovat ve studiu 🙂 Všichni jsou zdrávi a nadšení ze svých hostitelských rodin.

Po výuce jsme navštívili rodiště W. Churchilla, Blenheim Palace. V přilehlém parku je k vidění např. vrba Mlátička z Harryho Pottera, nebo motýlí dům. Vesnice Bourton on the Water je zajímavá středověkými domečky, které si můžete prohlédnout i na modelu vesnice, který obsahuje menší model vesnice a ten zahrnuje ještě menší modýlek vesnice … Raději se koukněte na fotky, které najdete ve fotogalerii.