IT-SLOT – Finále!

12. 12. 2018 se konalo finálové kolo vědomostní soutěže pro žáky 8. a 9. tříd v oblasti IT. Na soukromé střední škole výpočetní techniky v Praze se nám dařilo už v loňském roce, kdy Vojta Jungmann obsadil úžasné 13. místo (v rámci celé ČR). Jeho místo nejlepšího žáka z Libereckého kraje dokonale zastal Jan Kupský a Tadeáš Balda. Oba jmenovaní zlepšili své výsledky z nominačního kola.
Ve druhém kole museli žáci odpovídat na 25 otázek (15 z oblasti IT, 10 na logické myšlení) v časovém limitu 30 min. V případě shody počtu správných odpovědí rozhodoval čas. Tadeáš vybojoval nádherné 27. místo a Honza získal plný počet bodů a jen horší čas ho odsunul na neuvěřitelné 2. místo!
Celkem se soutěže zúčastnilo 4819 soutěžících, ze kterých postoupilo nejlepších 50 do finálového kola. Oběma borcům gratulujeme a děkujeme za veleúspěšnou reprezentaci školy.

Celkové výsledky najdete ZDE.