Integrační fotbalový turnaj – bronzová radost

16. prosince se ve Sportparku Liberec aréně uskutečnilo klání ve fotbale třetích tříd. Podmínkou pro účast na turnaji bylo míti ve svém kádru dívku a cizince. Hrálo se na menším hřišti s mantinely, tři hráči a jeden brankář, ke střídání docházelo netradičně brankou. K vidění bylo mnoho soubojů a dramatických situací na obou stranách. Zápasy měly skvělou atmosféru, organizátor se postaral o hladký a svižný průběh akce, nechyběl doprovodný pohybový program, občerstvení i hodnotné ceny pro účastníky byly samozřejmostí. Utkání byla komentovaná, reflektory, hudba, při nástupu dým, ovace při vyvolání jména hráče a skladba jako na Lize mistrů, prostě pro děti definice neopakovatelného zážitku… možná když si jednou zahrají tu Ligu mistrů, tak to bude asi podobné ;-).

16. prosince se ve Sportparku Liberec aréně uskutečnilo klání ve fotbale třetích tříd. Podmínkou pro účast na turnaji bylo míti ve svém kádru dívku a cizince. Hrálo se na menším hřišti s mantinely, tři hráči a jeden brankář, ke střídání docházelo netradičně brankou. K vidění bylo mnoho soubojů a dramatických situací na obou stranách. Zápasy měly skvělou atmosféru, organizátor se postaral o hladký a svižný průběh akce, nechyběl doprovodný pohybový program, občerstvení i hodnotné ceny pro účastníky byly samozřejmostí. Utkání byla komentovaná, reflektory, hudba, při nástupu dým, ovace při vyvolání jména hráče a skladba jako na Lize mistrů, prostě pro děti definice neopakovatelného zážitku…možná když si jednou zahrají tu Ligu mistrů, tak to bude asi podobné ;-).

Naše sestava si v prvním zápase zvykala na netradiční hřiště a od té doby se rozehrála k nebývalému týmovému výkonu, který nám vynesl bronzové medaile. Nad naše síly byly jen vítězná ZŠ Česká a stříbrná ZŠ Dobiášova.

Úspěšná sestava:

Luke Jakimič, Katka Endrychová, Stela Vargová, Lukáš Molnár, Miki Beneš, Honza Černý, Kuba Košek.

Blahopřejeme!

Sportu zdar předvánočnímu fotbalu zvláště.

Fotka najdete v galerii.