Golf – Středoškolský pohár

V úterý, 24.září se na karlštejnském hřišti postavilo na start 18. ročníku ART ECON Středoškolského poháru celkem 18 družstev a 11 jednotlivců ze všech golfových „adres“ naší republiky. Za ZŠ Doctrina na cestu plnou velké konkurence a to samozřejmě i z řad plnoletých středoškoláků, vyrazili tři doctríňáci. Z osmé Honza Daněk a Vojta Krámský ze sedmičky Lukáš Basler. Kluci se ve startovním poli neztratili a vybojovali pěkné 11. místo.
Patronem letošního ročníku, slavnostní odpal zlatým putterem od španělského krále Juana provedla a hymnu přednesl Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business. Lehký ranní deštík vystřídalo slunečné a karlštejnsky „příslušné“ větrné počasí a hráči byli nuceni se popasovat s hřištěm, jehož strategická a designérská vyspělost odolává zubu času a modernizaci vybavení.
Novým držitelem Putovního poháru na jeden rok se stalo družstvo Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových z Ostravy.