Geografické brambory i bronz

20. února, tedy přesně měsíc před počátkem jara a Doctrina již sklízela na zeměpisné olympiádě okresu Liberec brambory i bronz. Soutěžilo se v dovednostech s atlasem, v odborných znalostech a vše uzavírala praktická část.  Letošní tým reprezentantů vzešlých ze školního kola se dokázal v silné konkurenci dvaadvaceti škol velmi dobře zapsat.
Krasnými osmými místy to byli Tadeáš Balda z deváté a Harry Deimling z šesté třídy.
Nepopulární bramborové čtvrté místo vybojoval smolně o půl bodíku Mára Havelka ze sedmičky. Fenomén Honza Kupský skončil v nejnabitější kategorii třetí. Což je skvělé
……….  jeden bod mu však scházel na vítězství a o druhé místo přišel jen díky horší práci s atlasem. To je postupové a tak nyní musí čekat na výsledky ostatních okresů, vzhledem k výbornému výkonu je  však šance poměrně velká.
 
Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci.