Fotbalové krajské finále

25. dubna  v Lomnici nad Popelkou zápolili  v nejkrásnější hře světa nejlepší týmy vzešlé z okresních finále našeho překrásného Libereckého kraje. Proti fotbalové škole z Jablonce a pozdějíšímu jasnému vítězi jsme v úvodním utkání neměli příliš šanci, ale alespoň své platné místo našel houževnatý gólman Michal Vogt. V následném klání se semilskými jsme také tahali za kratší konec, abychom si to v posledním přímém souboji o bronzové medaile rozdali s českolipskými fotbalisty. Do utkání jsme šli s mnoha zraněními a díky úzkému kádru i dosti vyčerpáni, kupříkladu zraněný Michal Housa se pouze nastěhoval do útočné poloviny, kde se mu však dařilo narážet míče spoluhráčům a připravovat tak krásné branky. Bronzová radost nás nakonec neminula a tak si na zpáteční cestě mnozí dovolili i zasloužený hluboký odpočinek.

Úspěšná sestava:
Málek Jan, Housa Filip, Housa Michal, Sůra David, Sůra Adam, Kašpar Matěj, Tonda Kočí a Michal Vogt.

 

Našim reprezentantům gratulujeme a přejeme, aby se zejména deváťákům podobně sportovně dařilo i na jejich další „štaci“.

 

Foto ZDE.