Fantastické stříbro na republice!

Ve čtvrtek 14. září přivítala Plzeň republikové finále ve štafetovém plavání. Toto velkolepé klání mladých nadějí přilákalo i českou televizi, která zajistila dokonce přímý přenos. Nebývalým úspěchem se stal už samotný postup na tuto akci, který si naši čtvrťáci v kategorii malých škol (tedy do 25 žáků v ročníku) vyplavali jako vůbec nejlepší z Libereckého kraje a dokonce čtvrtí v mezikrajském srovnání. Na finále se dokázali skvěle připravit, všichni si zaplavali své osobní rekordy. Šestice čtvrťáků hájila barvy Doctriny tak úžasně, že nad jejich síly byla pouze škola z Jičína a zaslouženě jsme si tedy odvezli stříbrné medaile. Jako bonus si třetí místo v doplňkové štafetě s deskou vybojovala naše děvčata.
Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy

Úspěšná sestava: Helča Šebestová, Áňa Fixová, Valča Šaldová, Pepa Lojdl, Kristián Šroll a Ben Balda.

záznam akce na ČT 4 sport
fotogalerie a info o projektu na www.slzs.cz