Doctriňáci jsou 6. nejlepší v ČR

Lucie Vlčková (9. třída), Tereza Wambachová (8. třída) a Vojtěch Černý (8. třída) získali ve finále soutěže Tuta Via Vitae 27.4. v Praze nádherné 6. místo. Krátký živý přenos ze samotného finále jste mohli sledovat na našem Facebooku. Průběh soutěže byl nervy drásající a ještě v předposlední otázce jsme vládli druhému místu. Na celostátním finále vědí správnou odpověď téměř všichni, záleží pouze na rychlosti, jestli dokážete kliknout na správnou odpověď rychleji než soupeři. Rozhodující byly i setiny sekundy (0,01 s).

V Praze nám zůstalo chvilku času a tak jsme se podívali do krypty chrámu sv. Cyrila a Metoděje v níž zahynuli atentátníci na Heydricha. Po tak těžkém tématu jsme se rezveselili návštěvou druhého největšího hračkářství v Evropě Hamleys nebo se podívali do virtuální reality.

FOTOGALERIE ze soutěže.

Našemu skvělému týmu gratulujeme a už teď se těšíme na nový ročník soutěže.

Martin Turčík