Doctrina má za sebou anglické příměstské tábory

Doctrina na letní prázdniny připravila první ročník anglických táborů English week pro druhý stupeň a Theater week pro první stupeň. Oba anglické týdny probíhaly od 11. do 15.7. a na obou s dětmi pracovali zkušení rodilí mluvčí. English week se zúčastnilo 12 dětí, pro které si Chris připravil sportovní aktivity (minigolf, horolezectví…), práci s anglickými filmy nebo návštěvu IQ Landie. Theater week se zúčastnilo 16 dětí, kde společně s Georgi a s paní učitelkou Bärtlovou připravovaly anglické divadelní představení The Sword of Wimble Bimble, které děti na konci tábora odehrály svým rodičům. Během týdne se neučily pouze text, ale vytvářely si kulisy, vstupenky, hrály například taneční a komunikační hry a to vše samozřejmě v anglickém jazyce.

Věříme, že si děti po týdnu odnesly nejen rozšířenou anglickou komunikační dovednost, ale i spoustu zajímavých zážitků.

Přejeme krásný zbytek prázdnin.