Dobi Cup 2018

Dobi cup 2018 – Jeden tým.  Vítězný tým.

Na největší sportovně vědomostní akci tohoto roku – Dobi cup 2018 – nechyběla DOCTRINA .  24. a 25. května v areálu ZŠ Dobiášova více než čtyřistapadesát žáků a pedagogů po dva dny soutěžilo v rozličných disciplínách. Dílčí výkony se sečetly do celkového pořadí. Po dlouhých letech čekání, doufání i zoufání jsme se dočkali a tuto velmi prestižní soutěž opanovali. Jistě nám štěstí zdaleka ne vždy přálo a přes skvělý celkový výsledek lze stále nalézt prostor pro zlepšení. Stříbro získala favorizovaná domácí ZŠ Dobiášova. Bronzové medaile patří ZŠ Ještědská.

Klání napsala zajímavé příběhy:

„Zlatá děvčata“ Leni Kubíčková a Anička Knoblochová byla na akci úplně poprvé a každá si odnáší dvě zlaté medaile. Sestry Fixovy Majda, Áňa, Janča si na své krky zafixovaly celkem pět medailí a ještě jednu bramborovou jako přílohu. Skvělý výkon /možná rozhodující/ předvedli florbalisté, když otočili utkání s „Dobinou“ a poslali ji tak do bojů v dolní části tabulky. Jeden z nejrychlejších závodníků historie naší školy Jenda Málek, se po neskutečném finiši zhroutil do úplného vyčerpání, jeho trénovaný organizmus se však zvládl oklepat, aby si mohl hlasitě vychutnat závěrečný ceremoniál.

Díky patří i všem co se podíleli na přípravě týmu, v neposlední řadě fanouškům, spolužákům a všem, kteří nás přišli podpořit.

Celému týmu k úspěchu s hrdostí a pýchou gratulujeme a velmi děkujeme za nesmazatelné vrytí do srdcí, myslí a hlavně ……….. na obrovský putovní pohár ;-)

Výsledky:

Na neskutečném vítězství se podíleli.
Sudoku 6.-7. třída 1. místo  Knoblochová Anička, Kubíčková Lenka
Vědomostní test 6.-9.tř. 1. místo Kupský Honza, Knoblochová Anička, Kubíčková Lenka, Housa Michal.
Člunkový běh (1-3.tř.) 1. místo  Dolejš Hynek.a Vojta., Slavík Kuba, Šestáková Johanka, Cinkánová Emička, Fixová Majda

Štafeta (1.-9. tř.) 2. místo Fixová Majda,Šestáková Johanka, Slavík Tom, Fixová Áňa, Molnárová Amča, Veroňková Niky, Kadlec Fanda, Štaif Matěj, Málek Jéňa
Sudoku (3.tř) 3. místo Johanka Šestáková, Vojta Dolejš

Skok z místa  (1.-3.tř) 4. místo
(Dolejš Hynek.a Vojta., Slavík Kuba, Šestáková Johanka, Cinkánová Emička, Fixová Majda)

Florbal (7.-9. třída)  6. místo
Fixová Jana,  Málek Jan, Housa Michal a Filip, Melíšek Tom
Vybíjená (4. a 5. třída) 14. místo

Tonda Lai,Tonda Reisser, Nikča Veroňková, Amča Molnárová, Filip Beneš, Matěj Štěch, Áňa Fixová, Kája Nejedlová, Filo Petr, Denis Sůra, Honza Knězů, Ben Balda

Florbal (7.-9. třída)  6. místo
Fixová Jana,  Málek Jan, Housa Michal a Filip, Melíšek Tom

Volejbal (učitelé) 6. místo

Marek Draboň, Sabina Chocová

Střelba na florbalovou bránu (učitelé) 1. místo
Jan Vojtíšek, Alois Javůrek