DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM

V Liberci vzniklo Centrum pro pomoc dětem z Ukrajiny, které bude zajišťovat celodenní program pro děti a Ukrajinský klub, který vznikl v Krajské vědecké knihovně Liberec.

Pokud doma máte

PŘEBYTEČNÉ VÝTVARNÉ NEBO SPORTOVNÍ POTŘEBY, které už nepoužíváte, přineste je a darujte je na dobrou věc od středy 30. 3. do středy 6. 4. 2022, na sekretariát ZŠ DOCTRINA.

CENTRA POPTÁVAJÍ:

pastelky, tyčinková lepidla, čtvrtky (i barevné), barevné papíry, krepové papíry, razítka + polštářky + razítkovou barvu, magnetky, barevný filc, ozdobné děrovačky, tempery, štětce, nůžky, tužky, fixy, voskovky, křídy, vodovky, papíry, sešity na kreslení, modelínu, barvy na textil, látkové tašky na pokreslení, bílá trička a jiné výtvarné potřeby, míče na házení, fotbalové míče, badminton, švihadla, jednoduché deskové hry a další sportovní potřeby, které máte rádi.

Za všechny věci předem moc děkujeme

ADRA Liberec, ZŠ a MŠ Doctrina a KVKLI