Den nevšedních účesů či pokrývek hlavy

Po mnoha odložených setkáních a akcích, které se z důvodů „corona komplikací“ nekonaly, si naši parlamenťáci pro tento pátek připravili tematický den dávající prostor ulítlým nápadům do ulítlé doby. Téma bylo zvoleno i s ohledem na doctríňáky, kteří musí „covidužel“ trávit začátek adventu v distanční výuce. Do akce se s vervou zapojilo mnoho kolektivů včetně učitelského sboru. K vidění byly decentní účesy, od všelijakých odrůd více či méně elegantních patek, přes všechny varianty zapletených copů na dámských i pánských kšticích až po duhové punkové variace. Mezi pokrývkami hlavy šlo spatřit kšiltovky, kulichy, čelenky, helmy, zvířátka, jednorožce, vrtulky,  punčocháče či dokonce slipy i vítězný trychtýř v podání Katky Karvayové z osmičky. V přiložené fotogalerii se můžete pokusit nalézt výše zmíněné exempláře.
Akcí se podařilo jistě zpestřit podivné předvánoční období a v těchto nelehkých dobách přinesla odlehčení a příležitost si nevážně vážit společného času.