Den naruby 2016

Na 17. února škoní parĺament vyhlásil Den naruby (prostě kluci za holky a naopak). Ráno jsme se sešli před školou s připravenými převleky z domova. Následovalo převlékání a to za velkého smíchu. Potom se šlo normálně do tříd. U některých převleků jsme byli až zaskočeni a nevěřili tomu, že jde o kluka i když vypadal úplně jako holka. Začala hodina a přišel Pan ředitel jako stará „babka“ , velmi jsme se zasmáli, nejenže byl skvěle oblečený, ale hlavně mluvil jako stařenka a také pořádně neslyšel. Každý z parlamenťáků byl pověřen, aby vybral nejlepší převlek. (9.tř. Roman Hrnčíř, 8. tř. Anek Červeň, 7.tř. – Vojtěcha Černá , 6.tř. – Martina Kozubíková)

Také jsme se rozmýšleli jaký učitel(ka) byl(a) nejlepší. Poté jsme zhodnotili, že byl nejlepší pan učitel Javůrek se svým převlekem (asi za  přísnou učitelku).
Všichni parlamenťáci byli mile překvapeni, že se zúčastnil celý učitelský sbor.

Podle našeho názoru největší zapojení žáků bylo v sedmičce, ale děkujeme i za celkově hojnou účast všech doctríňáků.

Michal Housa, člen žákovského parlamentu Doctrina