Československo

Na 24. 10. si školní parlament připravil zajímavou akci: Den Českých Vlajek  jednalo se o poslední den kdy jsme z topenářskypodzimněprázdninových důvodů byli ve škole před státním svátkem vzniku Československa, který spadá již tradičně na 28. říjen „tradičně uschovaný“ v podzimních prázdninách. Akce spočívala v jednoduchém zadání – žáci si před víkendem v jednotlivých třídách nalosovali jednu z barev trikolory a v ní měli přijít v pondělí do školy. Barvy si mezi s sebou doctríňáci mohli měnit či si oblečení půjčovat, čímž došlo k mnoha neočekávaným hovorům v rámci tříd i mezi ročníky … jeden z dílčích cílů akce. A když jsme se v pondělí sešli, bylo nasnadě, krom fajn fotek ze tříd, nafotit i největší českou vlajku z doctríňáků v historii školy jak se nám to povedlo můžete posoudit v galerii.