Bronzový pohár Rozhlasu

Jedenáctého dne kvetoucího měsíce may na Doctrině další bronz. Na 54. ročníku tradiční atletické soutěže, kde se utká deset závodníků v rozličných disciplínách  zanechala Doctrina svou nesmazatelnou stopu. Děvčata z osmé a deváté třídy vyválčila po skvělých výkonech bronzové medaile na okresním finále. Ještě se však vraťme k tomu co je vlastně  Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou, toliko oficiální název. Jedná se o závod družstev kdy v jedné disciplíně mohou startovat maximálně tři žáci  avšak výkon se počítá u dvou  nejlepších. K vidění byly disciplíny: 60m, vrh koulí, skok vysoký, skok daleký, 800m a štafeta 4x 60m. Holky opravdu zabraly. Největší bodový zisk  přinesla Áňa Fixová, Která zvítězila v osmistovce a na 5. místě skončila ve vrhu. Výtečný závod prožila i Zuzka Karvayová když nikdo jiný neskočil 152 cm do výšky. Obě dvě byly navíc členkami zlaté štafety. Závody se velmi podařily a díky patří všem, kteří se podíleli na organizaci i tréninku.

Foto ZDE.