Bronzový Dobi cup -Tři placky za čtyři roky

23. a 24. května proběhla tradiční sportovně vědomostní akce Dobicup.
Doctrina dlouhodobě prokazuje na této největší sportovně vědomostní akci Liberecka příslušnost k nejužší špičce. Školní týmy složené z učitelů i žáků všech ročníků zde soutěží ve vědomostním testu, štafetě, florbale, sudoku, střelbě na florbalovou braku, volejbalovém deblu, vybíjené, týmovém skoku z místa a člunkovém běhu.  I letos jsme byli opět jasně nejmenší školou ze všech zúčastněných a i letos jsme skončili opět na bedně ;-).
Skvělé výkony předvedli zástupci první, druhé a třetí třídy – dvě zlata za skok z místa a člunkový běh. Zástupci druhého stupně zářili ve vědomostních disciplínách – sudoku a vědomostní test – také dvě zlata. Výborně běžela i závěrečná stříbrná štafeta složená ze zástupců všech devíti ročníků.
Historický úspěch zaznamenali reprezentanti 4. a 5. třídy když vybojovali ve vybíjené bronzové medaile. Florbalisté velmi slibně rozjeli základní skupinu.
Letos se bohužel nezadařilo tolik učitelům, světlými momenty byla střelba v podání pana učitele Vojtíška a statečná bojovnost slečny asistentky Anežky Těmínové. Celkově zvítězila ZŠ Ještědská, stříbro brala pořadatelská ZŠ Dobiášova.
Děkujeme všem, co se podíleli na úspěšném tažení Dobicupem 2019 a již nyní napjatě očekáváme příští ročník.
Úspěšný tým:
1.tř. Růžičková Eliška, Felix Rengl 2.tř. Majda Fixová, Hynek Dolejš 3.tř. Kuba Slavík, Emička Cinkánová, Tomáš Koňas 4. tř. Šestáková Joha, Molnárová Viki, Knězů Honza, Denis Sůra, Stočes Tonda, Šimon Tomáš, Vojta Dolejš, 5.tř. Fixová Áňa, Ben Balda, Kristián Šroll, Štěch Matěj 6. tř Niki Veroňková, Áňa Jungmannová 7. tř. Bárt Smolka, Lenka Kubíčková 8.tř. Fanda Kadlec, Tomáš Melíšek 9. tř. Kačka Petrovová, Sůra Adam, Sůra David, Honza Kupský.
Skvělé fotky od našeho žáka Tomáše Melíška si můžete prohlédnout v galerii ZDE.