Bowlingový turnaj s D.R.A.K.em

V pondělí 18. listopadu si devítka zpestřila hodinu tělocviku populárním halovým sportem. V libereckém Sportparku společnost D.R.A.K. ((domov, rodina, aktivita a komunikace) občanské sdružení působící již od roku 2003 jako poskytovatel sociálních služeb a provozovatel chráněných dílen pro tělesně postižené) uspořádala turnaj, kde nešlo o vítězství, ale zejména o společný prožitek. Pro některé účastníky šlo o první seznámení se sportem vhodným vskutku pro každého. Po úvodní instruktáži a rozdělení do týmů jsme se s respektem k soupeři a veselou myslí vrhli do zdravého soutěžení. Ačkoliv o výsledky primárně nešlo, nejpřesnější mušku měl Fanda Kadlec, který svou mocnou a především přesnou paží podrtil i pana učitele Javůrka (obrazně řečeno) a naházel nejvíce bodů ze všech účastníků. Akce se vydařila a již nyní se těšíme na příští ročník.