Beneficí o krok blíž do Koreje

Ve středu 20.1.2016 se v tělocvičně ZŠ Doctrina konala Benefice Markéty Kosejkové. Akce proběhla na podporu Markéty, která je žákyní 8. třídy a mimo jiné i mistryní republiky v gymnastickém aerobiku, kterému se věnuje od 2. třídy. Na benefici vystoupila nejenom Markéta samostatně, ale i v triu se kterým soutěží. Velké poděkování patří všem, kteří svým vystoupením Markétu podpořili a pomohli jí přiblížit její sen – zúčastnit se mistrovství světa v Koreji. Velké poděkování patří především těm, kteří Markétu podpořili jak svou přítomností, tak i finančně do benefiční kasičky nebo koupí některých z upomínkových předmětů, které budou i nadále ke koupi na sekretariátu školy.

Na benefici jste mohli vidět tato skvělá vystoupení:

  • Zuzana Bajerová (4. třída) – vícemistryně světa v Disco Dance
  • Josefína Nejedlová (7. třída) a Jakub Jakubec (7. třída) s kolektivem tanečního klubu Mini-M
  • Lucie Vlčková (8. třída) s partnerem z tanečního klubu Koškovi Liberec
  • Simona Hlavatá (8. třída) se svou crew LOVERS z klubu A-STYL

 

Reportáž na GENUS PLUS

 

Reportáž z akce si můžete prohlédnout na přiloženém videu: