Benefice Markéty Kosejkové

Pomozme Markétě z 8. třídy splnit její sen, zúčastnit se mistroství světa v Korei.

Markéta je žákyně 8. třídy na Doctrině. Ve 2. třídě začala chodit na gymnastický aerobik a od té chvíle tvrdě dře. Ona a její tým se během několika let probojovali na první příčky v republice. Poslední tři roky soutěží na evropské úrovni a letos svou dřinu a píli proměnili v kvalifikaci na mistroství světa v Koreji. Pro velkou vzdálenost je již samotná cesta vemi nákladná a pro Markétu se tak účast na mistrovství stala nejistou záležitostí. Proto jsme se s Markétou dohodli a vytvořili společnou akci, abychom ji podpořili v jejím úsilí a snu.

Závazná přihláška ze všech států musí být upřesněna nejpozději do konce ledna 2016, kde se přihlašuje počet závodnic a počet sestav. V průběhu března až dubna se musí zaplatit startovné, které je v řádech stovek eur.

Více informací na zsdoctrina.cz/marketa