A nejkrásnější žákyní roku 2017 je…

V pátek 5.5.2017 se na naší škole konala Miss Doctrina 2017. Účastnice nám předvedly širokou škálu volných disciplín od tanečních a gymnastických vystoupení, recitace, zpěvu až po předvedení výcviku svého mazlíčka nebo koníčka. Porota ve složení bývalých žáků, Petry Qualizzové, Jirky Doubka, Štěpána Kloučka a odborníků v módním prostředí Jakuba Blaila s přítelkyní, to neměla vůbec jednoduché. Ale vyhrát někdo musí. Titul druhé vicemiss získala Laura Levko z 6. třídy a její pejsek, který nám ukázal, jak poslouchá povely své paničky. První vicemiss se stala Markéta Kosejková z 9. třídy se svým vystoupením, ve kterém nám předvedla gymnastický aerobic, kterým se probojovala až na mistrovství světa do Koreje. A vítězkou Miss Doctrina 2017 se stala Anička Červeňová z 9. třídy, která porotu oslovila výbornou recitací. Mimo jiné, obecenstvo mohlo hlasovat i o Miss Sympatie 2017, kterou díky převaze hlasů získala Simča Hlavatá.

Celou akcí nás provázely Terka Wambachová a Klárka Machačková.

Všem soutěžícím děkujeme za účast, školnímu parlamentu za organizaci a porotě za otázky v první disciplíně a za to že si udělali čas a přišli rozhodnout o nové MISS.

Vítězkám gratulujeme.

FOTOGALERIE  Z MISS

Štěpánka Žabková, 8.třída