Domácí vzdělávání
základní škola

Vážení rodiče a žáci,

na této stránce najdete od úterý 17. 3. 2020 každý pracovní den vždy od 9.00 výukové materiály na předměty dle rozvrhu. V pondělí 16. 3. 2020 po poledni zde naleznete seznam jednotlivých komunikačních kanálů pro jednotlivé předměty. V pondělí bude vašim úkolem zkontrolovat přístup na školní e-mail, Gradebook a Google Classroom. Pokud budete Classroom v některém předmětu využívat, přihlaste se do kurzu (předmětu) pod daným kódem, který v pondělí naleznete u předmětu. NUTNÉ BÝT PŘIHLÁŠEN POD ŠKOLNÍM E-MAILEM.

Při technickém problému (např. nefunkčním přihlašování) napište na e-mail jindra@doctrina.cz nebo turcik@doctrina.cz.

Krátké
videonávody
jak na Classroom

Jak stáhnout přílohu u úkolu

Jak přidat přílohu k úkolu

16. 3.

KOMUNIKAČNÍ KANÁLY

Krátký návod jak se přihlásit do kurzu na Google Classroom. Během dne přidáme i videonávod. Tato služba vyžaduje přihlášení na školní e-mail.

Návod

Krásný návod od paní učitelky Cihlářové:

Návod k tisku (pdf)