RoboRave 2019

Brzy ráno 14. 3. 2019 jsme se s Tomem Kubíčkem, Annou Jungmannovou a Tondou Reiserem vydali na cestu do Pardubic s robotem Black Rider. Tento tým dokázal, že nejde zdaleka jen o reprezentaci školy, ale i o jejich prestiž. Na promo videu, programu i robotovi pracovali nejen ve škole, ale hlavně doma. Ani dlouhé testování před soutěží neodhalilo všechny problémy, které se ukázali až v měřených jízdách. Všichni tři skvěle komunikovali (mezi sebou, s ostatními soutěžícími, pořadateli i učitelem), věcně řešili problémy s konstrukcí i programem, pomáhali si, jeden druhého dokázali podpořit i doplnit. Nic na tom nezměnilo ani to, že robot v nejtěžší části soutěže přestal spolupracovat a odsunul nás tím na konec první desítky. Získali jsme spoustu nových zkušeností, viděli mnoho zajímavých nápadů a mezi staršími a ostřílenějšími týmy jsme se vůbec neztratili!

Díky svému přístupu a odhodlání se všichni tři mohou zúčastnit robotického kempu v září. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Foto ZDE.

V. Jindra