28. říjen – distanční oslava kreativity

Se školním parlamentem jsme připravovali velkolepý tématický den k výročí založení Československa. Chystaná akce související s významným dnem slaveným již více než sto let se uskutečnit nemohla. Žáci tedy dostali za dobrovolný úkol popovídat si o těchto dnech s rodiči, příbuznými i kamarády. Kdybychom byli ve škole, proměnili bychom ji v karneval všelijak namaskovaných postav, buď podle našich státních symbolů, reprezentantů nebo třebas ve stylu významných osobností z dějin našeho národa.  Z došlých fotek vznikne tematická galerie na stránkách školy a po návratu do lavic vás snad i potěší na chodbě znovu zaplněné  Doctriny.
Nakonec se v rámci možností času i chutě vznikla taková drobnější distanční volitelná zábava, ze které se však urodilo několik zajímavých počinů. Posuďte sami v přiložené galerii
Díky patří všem přispivatelům
Další fotografie najdete ZDE.