DRUŽINA

JAK TO U NÁS CHODÍ?

ORIENTAČNÍ PLÁN

Po skončení vyučování si každá paní vychovatelka převezme děti u třídy. Společně přecházejí do školní jídelny, kde naobědvají a poté následuje pobyt venku na školní zahradě, cca do 14.00 hodin, vždy podle počasí. Po pobytu venku přecházejí paní vychovatelky se svým oddělením do heren ŠD na hlavní budově. Zde probíhá společná činnost a posléze zájmová činnost dětí. Během odpoledních hodin děti průběžně odcházejí na školní kroužky a opět se do ŠD vracejí.

NÁŠ TÝM

Andrea Javůrková
Vychovatelka pro 1. třídu javurkova@doctrina.cz

Monika Kučerová
Vychovatelka pro 2.A kucerova@doctrina.cz

Šárka Mattioli
Vychovatel pro 2. B matioli@doctrina.cz

Libuše Dolenská
Vychovatelka pro 3. třídu dolenska@doctrina.cz

Programové středy

Vážení a milí rodiče,

i nadále, v tomto školním roce, pokračují naše družinové programové středy.

Již na začátku školního roku, jsme Vás informovali o programu, který dětem připravujeme. Zároveň tak využíváme den, kdy neprobíhají kroužky a můžeme ho tak využít sportovně, tvořivě, závodivě, na vycházky, besedy, ukázky a návštěvy zajímavých míst….

Program probíhá od 13.30 – do 16.30 hodin. Pokud nechcete, nebo se dítě nemůže zúčastnit programu, prosím o jeho vyzvednutí nejpozději do 13.30 hodin, aby nedocházelo k narušení činnosti. Jestliže bude program ve škole, nebo školní družině, je možné si dítě vyzvednout v 16.00 hodin, ale pokud bude v plánu vycházka, či výlet, prosím, počítejte s návratem,a tedy vyzvednutím dítěte,až kolem 16.30 hodin.

Programy budou, oproti loňskému roku, především prováděny po odděleních, ale v plánu jsou i společné akce. O nich Vás budeme informovat na webových stránkách v sekci Školní družina, zároveň s fotografickou dokumentací.

Do vánoc budeme převážně vyrábět na Vánoční jarmark. Dle počasí budou probíhat i kratší vycházky a pobyt venku.

Děkujeme za přízeň a doufáme, že děti i Vy budete spokojené.

Za kolektiv vychovatelek a vychovatelů Kučerová Monika